ul. Kilińskiego 79, 22-400 Zamość
 
Ubrania, obuwie, rękawice
Do pracy i na wolny czas
+48 790 703 868
  • Odzież ochronnaProfesjonalna odzież BHP
  • Obuwie roboczeObuwie robocze i na wolny czas
  • Rękawice ochronneRękawice ochronne
  • Chemia BHPProfesjonalne środki czystości
Odzież ochronna1 Obuwie robocze2 Rękawice ochronne3 Chemia BHP4

Produkty z kategorii: środki czystości - Zamość, hurtownia FAM

Nasza firma zajmuje się dystrybucją odzieży ochronnej i artykułów BHP. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, zdecydowaliśmy się rozszerzyć zakres naszego asortymentu o środki czystości. Naszym klientom udostępniamy szeroki wybór chemii profesjonalnej i konsumenckiej.

Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości chemii profesjonalnej, która obejmuje środki czystości wykorzystywane przy pracach porządkowych w zakładach pracy, restauracjach, szpitalach czy szkołach.

W ręce naszych klientów oddajemy również najwyższej jakości chemię konsumencką pochodzącą z Niemiec. Oferta chemii konsumenckiej obejmuje środki czystości takie jak: proszki i żele do prania, nowoczesne kapsułki do prania, czy płyny do płukania. Wszystkie środki czystości dostępne w naszej ofercie pochodzą od wiodących i uznanych producentów, dzięki czemu gwarantują najwyższą satysfakcję zastosowania.

Dokładamy starań, by nasza oferta była bogata i atrakcyjna pod względem cenowym. Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem.