ul. Kilińskiego 79, 22-400 Zamość
 
Ubrania, obuwie, rękawice
Do pracy i na wolny czas
+48 790 703 868
  • Odzież ochronnaProfesjonalna odzież BHP
  • Obuwie roboczeObuwie robocze i na wolny czas
  • Rękawice ochronneRękawice ochronne
  • Chemia BHPProfesjonalne środki czystości
Odzież ochronna1 Obuwie robocze2 Rękawice ochronne3 Chemia BHP4

Produkty z kategorii: chemia profesjonalna- Zamość, hurtownia FAM

Firma Fam świadczy usługi w zakresie zaopatrzenia w środki czystości. Nasz asortyment stanowi, między innymi, chemia profesjonalna. Są to produkty przeznaczone głównie dla firm sprzątających, biur, szkół, przedszkoli, salonów fryzjerskich i kosmetycznych, placówek ochrony zdrowia, aptek, obiektów gastronomicznych oraz sportowych itp.. W dziale chemia profesjonalna znajdziecie Państwo zestawy złożone z 2-wiaderkowych wózków do mycia podłóg oraz z mopów i wyciskarek, które ułatwiają bardzo dokładne czyszczenie powierzchni.

Chemia profesjonalna to również specjalistyczne preparaty przeznaczone do codziennego mycia łazienek, przeciwdziałające osadzaniu się kamienia, płyny dedykowane miejscom, w których przygotowuje się posiłki, mające działanie dezynfekujące, usuwające tłuszcz oraz działające grzybo- i bakteriobójczo, a także środki do czyszczenia i konserwacji powierzchni szklanych oraz drewnianych.

Firma Fam oferuje produkty z zakresu: chemia profesjonalna, które służą do prania dywanów, czyszczenia sanitariatów oraz mycia powierzchni wodoodpornych. W naszej ofercie znajdują się także pasty i mydła do mycia bardzo brudnych rąk oraz wiele innych preparatów ogólnego zastosowania.