ul. Kilińskiego 79, 22-400 Zamość
 
Ubrania, obuwie, rękawice
Do pracy i na wolny czas
+48 790 703 868
  • Odzież ochronnaProfesjonalna odzież BHP
  • Obuwie roboczeObuwie robocze i na wolny czas
  • Rękawice ochronneRękawice ochronne
  • Chemia BHPProfesjonalne środki czystości
Odzież ochronna1 Obuwie robocze2 Rękawice ochronne3 Chemia BHP4

Sandały VM Tripolis

Oddychające i przewiewne sandały rekreacyjne. To niezwykle wygodne , sportowe buty idealne na lato. Sprawdzą się w codziennym użytku , na miasto, wycieczkę , rower.
Cholewka ze szlifowanej bydlęca skóra welurowej o grubości 1,7 - 1,9 mm
Podszewka laminowana, oddychająca tkanina Mesh wkładka wewnętrzna HI-POLY - anatomicznie ukształtowana, lekka pianka poliuretanowa, pokryta tkaniną Mesh.
Podeszwa z EVA/Guma klejona,olejoodporna, antystatyczna, antypoślizgowa
Dostępne rozmiary: 36-48
Czytaj dalej..

Sandały VM SINGAPORE

Oddychające i przewiewne sandały rekreacyjne. To niezwykle wygodne , sportowe buty idealne na lato. Sprawdzą się w codziennym użytku , na miasto, wycieczkę , rower.
Cholewka ze szczotkowanej mikrofibry połączona z materiałem tekstylnym.
Podszewka laminowana, oddychająca tkanina Mesh wkładka wewnętrzna HI-POLY - anatomicznie ukształtowana, lekka pianka poliuretanowa, pokryta tkaniną Mesh.
Podeszwa z EVA/Guma klejona
Dostępne rozmiary: 36-48
Czytaj dalej..

Sandały robocze VM VANCOUVER S1 ESD SRC

Materiał - Wysokiej jakości skóra bydlęca powlekana i szczotkowana o grubości 1,8-2,0mm
Bardzo lekkie i elastyczne
Laminowana podszewka z innowacyjną technologią, która dzięki specjalnej konstrukcji wewnętrznej komory ułatwia równomierne rozłożenie temperatury - oddychająca tkanina MESH
Wkładka wewnętrzna antystatyczna HI-POLY - anatomicznie ukształtowana lekka pianka poliuretanowa pokryta tkaniną MESH
Podeszwa zewnętrzna - MICHELIN-PU/RUBBER - olejoodporna, antystatyczna, antypoślizgowa, absorpcyjna.
Podnosek kompozytowy odporny na siłę do 200 J.

Zgodność z normą : EN ISO 20347:2012: S1, EN ISO 61340-5-1:2012

Podeszwa MICHELIN opracowana została przez zespół wykwalifikowanych specjalistów obuwia opierając się na obszernym doświadczeniu MICHELIN w zakresie kontaktu z podłożem. Stworzono dzięki temu wszechstronny produkt o wysokiej wydajności, który łatwo dostosowuje się do każdego rodzaju terenu i warunków.

Podeszwa dostosowuje anatomię stopy i biomechanikę do naturalnego nachylenia pięty i przedniej części stopy, zapewnia bardziej równomierne rozłożenie ciężaru na stopie.

Dzięki głębokim rowkom buty przeznaczone są do wszystkich rodzajów nawierzchni. Czytaj dalej..

Sandały robocze VM MEMPHIS S1 ESD

kompozytowy podnosek
cholewka - szlifowana, naturalna skóra bydlęca welurowa o grubości 1,8-2,0 mm
podszewka - laminowana, oddychająca tkanina MESH
wkładka wewnętrzna -HI-POLY: anatomicznie ukształtowana, lekka pianka poliuretanowa pokryta tkanną MESH, antystatyczna
podeszwa - PU/PU: olejoodporna, antystatyczna, antypoślizgowa, podwójnej gęstości - formowana metodą bezpośredniego wtrysku
obuwie antyelektrostatyczne ESD
Kategoria ochrony : S1
Zgodność z normą : EN ISO 20347:2012 S1 ESD, EN ISO 61340-5-1:2017 Czytaj dalej..

Sandał Clima

Biały sandał z perforowanym przodem. Na regulowanym pasku. Lekki i sprężysty kompozytowy podnosek o wytrzymałości na uderzenia do 200 J. Produkt ekologiczny pochodzenia niezwierzęcego o właściwościach i parametrach zbliżonych skórom wołowym: przepuszcza powietrze, jest lekki i sprężysty. Podeszwa z dwóch warstw poliuretanu o zróżnicowanej gęstości – warstwa zewnętrzna z poliuretanu o wysokiej gęstości z głębokimi rowkami zapewnia lepszą przyczepność do podłoża, jest odporna na ścieranie; warstwa środkowa ze spienionego poliuretanu o niskiej gęstości dopasowuje się do każdego kształtu, nawet bardzo szerokiej stopy, ograniczając narażenie na jej zmęczenie. Podeszwa antypoślizgowa, olejoodporna, nie pozostawiająca śladów, o właściwościach antyelektrostatycznych, absorbująca energię w części piętowej.
Kolor: biały
Rozmiary 35-47
Symbol: 26082, 26083
Norma: SB, A, E, FO, SRC
Producent: Sir Safety System Czytaj dalej..

Sandał Monitor

Sandał z wysokiej jakości skóry zamszowej ze stalowym podnoskiem o wytrzymałości na uderzenia do 200 J. Zapinany na rzepy. Podeszwa o właściwościach antyelektrostatycznych, absorbująca energię w części piętowej. Bardzo elastyczna, miękka i sprężysta, a jednocześnie odporna na przebicie. Wykonana z dwóch warstw poliuretanu. Podeszwa zewnętrzna z litego poliuretanu o wysokiej gęstości z głębokimi rowkami zapewniającymi lepszą przyczepność do podłoża, antypoślizgowa i odporna na ścieranie. Podeszwa środkowa ze spienionego poliuretanu o niskiej gęstości dopasowująca się do każdego kształtu, nawet bardzo szerokiej stopy, ograniczająca narażenie na jej zmęczenie. Miękkie, wymienne wkładki SIR EVA zapewniają wysoki standard użytkowania i higieny. Wyściółka z poliestru Dry-Plus o wysokiej sile drenującej i właściwościach absorbujących umożliwia wentylację stopy i ograniczenie efektu pocenia.
Kolor: beżowy z czerwonymi detalami
Rozmiary: 36 - 45
Symbol: 24050U
Norma: EN 20345, S1P, SRC
Czytaj dalej..