ul. Kilińskiego 79, 22-400 Zamość
 
Ubrania, obuwie, rękawice
Do pracy i na wolny czas
+48 790 703 868
  • Odzież ochronnaProfesjonalna odzież BHP
  • Obuwie roboczeObuwie robocze i na wolny czas
  • Rękawice ochronneRękawice ochronne
  • Chemia BHPProfesjonalne środki czystości
Odzież ochronna1 Obuwie robocze2 Rękawice ochronne3 Chemia BHP4

Zatyczki do uszu na sznurku

Wkładki przeciwhałasowe wielokrotnego użytku, na sznurku, z pudełkiem.
Redukcja hałasu: 25 dB
Poliestrowy sznurek zapobiega zgubieniu zatyczek i sprawia, że są zawsze pod ręką, gotowe do natychmiastowego użycia. Wygodne pudełko z uchwytem na pasek umożliwia utrzymanie zatyczek w czystości i chroni je, gdy nie są używane.
Norma: EN 352-2
Symbol: 2300-06 Czytaj dalej..

Zatyczki do uszu z pałąkiem 3M EAR Caps

Zatyczki do uszu z pałąkiem. Wymienne wkłady. Redukcja hałasu: 23 db
Symbol: 2301-14 Czytaj dalej..

Ochronniki słuchu Atol EP106

Nauszniki ochronne przeciwhałasowe wypełniane miękkimi pierścieniami uszczelniającymi . Redukcja hałasu: 27,5 dB
Symbol: 2301-45CV Czytaj dalej..

Zatyczki do uszu 3M E.A.R. Classic

Wkładki douszne Classic wykonane z miękkiej, pochłaniającej energię pianki polimerowej, umożliwiającej uformowanie w taki sposób, aby łatwo było ją założyć do kanału usznego, w którym powoli rozpręża się, tworząc wygodną izolację od hałasu. Przyjazne dla skóry i odporne na wilgoć.
Symbol: 2300-01 Czytaj dalej..

Zatyczki do uszu Ultra

Zatyczki do uszu wykonane z pianki poliuretanowej. Po włożeniu do kanału usznego ulegają powolnemu rozprężeniu, dopasowując się do każdego kształtu ucha. Każda zatyczka pakowana w oddzielny woreczek. Zapewniają ochronę przed wysokim i bardzo wysokim natężeniem hałasu – do 37 DB.
Symbol: 51904/PARA
Producent: Sir Safety System Czytaj dalej..

Nauszniki przeciwhałasowe Peltor Optime II

Nauszniki ochronne przeciwhałasowe przeznaczone do pracy w środowisku o dużym natężeniu hałasu, w zakresie 94 - 105 dB, w tym dźwięków o niskich częstotliwościach (np. przy maszynach budowlanych, w rolnictwie czy na lotniskach). Pałąk wykonany ze stalowej sprężyny dociskowej nie ulega deformacji podczas użytkowania. Jego konstrukcja oraz płynna regulacja wysokości zapewniają równomierne rozłożenie nacisku nauszników przeciwhałasowych na głowie użytkownika, dzięki czemu możliwa jest długotrwała praca w komfortowych warunkach. Pierścienie uszczelniające wypełnione specjalnym połączeniem płynu i gąbki są wyposażone w kanaliki wentylacyjne i pokryte miękką, higieniczną folią. Płaskie czasze pozwalają na jednoczesne stosowanie innych ochron osobistych jak gogle, osłony twarzy czy kaski.
Poziomy tłumienia hałasu: SNR=31dB
Ciężar: 210g
Norma: EN 352-1 CE
Symbol: 520A Czytaj dalej..

Nauszniki przeciwhałasowe Peltor Optime I

Nauszniki ochronne przeciwhałasowe przeznaczone do pracy w środowisku o średnim natężeniu hałasu, w zakresie 87-98 dB (np. warsztaty, drukarnie czy podczas koszenia trawnika). Pałąk wykonany ze stalowej sprężyny dociskowej nie ulega deformacji podczas użytkowania. Jego konstrukcja oraz płynna regulacja wysokości zapewniają równomierne rozłożenie nacisku nauszników przeciwhałasowych na głowie użytkownika, dzięki czemu możliwa jest długotrwała praca w komfortowych warunkach. Pierścienie uszczelniające wypełnione specjalnym połączeniem płynu i gąbki są wyposażone w kanaliki wentylacyjne i pokryte miękką, higieniczną folią. Płaskie czasze pozwalają na jednoczesne stosowanie innych ochron osobistych jak gogle, osłony twarzy czy kaski.
Poziomy tłumienia hałasu: SNR=27dB
Ciężar: 180 g.
Norma EN 352-1 CE
Symbol: 510A Czytaj dalej..

Nahełmowe ochronniki słuchu Peltor Optime III

Nauszniki przeciwhałasowe nahełmowe zaprojektowane do użytku w miejscach o wyjątkowo dużym natężeniu hałasu. Funkcja ochrony wykorzystuje technologię podwójnej obudowy, która minimalizuje rezonans wewnątrz czaszy i zapewnia maksymalne tłumienie dźwięków o wysokiej częstotliwości.
Akustyczne połączenie między wewnętrzną przestrzenią i przestrzenią pomiędzy obudowami zapewnia z kolei maksymalne tłumienie dźwięków o niskich częstotliwościach. Szerokie poduszki uszczelniające wypełnione miękką pianką nie uciskają nadmiernie głowy, a bezstopniowa regulacja ułatwia dokładne dopasowanie do jej kształtu. W zestawie adaptory dostosowane do montowania nauszników na hełmach ochronnych posiadających wpust szerokości 30 mm.
Poziomy tłumienia hałasu: SNR= 34dB, H= 40dB, M= 32dB, L= 22Db
Kolor: czarny
Ciężar: 310 g.
Norma: EN 352-3 CE
Symbol: OPTIME III Czytaj dalej..