ul. Kilińskiego 79, 22-400 Zamość
 
Ubrania, obuwie, rękawice
Do pracy i na wolny czas
+48 790 703 868
  • Odzież ochronnaProfesjonalna odzież BHP
  • Obuwie roboczeObuwie robocze i na wolny czas
  • Rękawice ochronneRękawice ochronne
  • Chemia BHPProfesjonalne środki czystości
Odzież ochronna1 Obuwie robocze2 Rękawice ochronne3 Chemia BHP4

Gogle ochronne z octanowymi soczewkami i wentylacją pośrednią

Uniwersalne gogle z elastyczną gumką: boczne dziurki umożliwiające wentylację, do ochrony oczu przed odpryskami ciał stałych o średniej energii uderzenia (o prędkości uderzenia kulka o masie 0,860g do 46m/s), powstającymi przy ręcznej lub maszynowej obróbce drewna, metali lub tworzyw sztucznych. Chronią również oczy przed kroplami cieczy szkodliwych oraz grubymi płytami.- 1 klasa optyczna. Zgodne z EN 166F Czytaj dalej..

Okulary Ochronne SGI 2190

Okulary Ochronne SGI 2190 Green Czytaj dalej..

Okulary Ochronne SGI 1948

Okulary Ochronne SGI 1948 Czytaj dalej..

Gogle z osłoną Excalibur

Gogle ochronne spełniające wymagania normy EN 166, pole widzenia 180 stopni, nadają się do noszenia na okularach korekcyjnych.
Bezbarwna osłona poliwęglanowa chroniąca przed odpryskami cieczy oraz cząstek stałych o nieskiej energii.
Rozmiar uniwersalny.
Symbol: gogle 41340; osłona 41343
Norma: EN 166 BT
Producent: Sir Safety System Czytaj dalej..

Okulary CXS Irbis

Bardzo lekkie (29 g.) okulary ochronne z systemem wentylacji pośredniej. Wyposażone w odporne na zarysowania przeciwmgielne poliwęglanowe soczewki oraz zauszniki o regulowanej, 4-stopniowej długości z regulacją kąta nachylenia. Miękki antypoślizgowy nosek i zakończenia zauszników zapobiegają zsuwaniu się okularów i umożliwiają dokładne dopasowanie do twarzy. Ochrona przed promieniowaniem słonecznym UV 400.
Rozmiar uniwersalny.
Symbol: 2266-05
Norma: EN 166, EN 170 Czytaj dalej..

Gogle Vision

Gogle ochronne spełniające wymagania normy EN 166. Chronią przed pyłami, kurzem i rozpryskami cieczy. Wyposażone w poliwęglanowe przeciwmgielne szybki odporne na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne oraz elastyczną taśmę nagłowia o regulowanej długości. Zapewniają ochronę przed uderzeniami o średniej energii (klasa B - wytrzymują uderzenia stalowej kuli o nominalnej średnicy 6 mm i minimalnej masie 0,86 g uderzającej z prędkością 120 m/s). Wygodne, miękkie oprawy wykonane z PCV gwarantują szczelność i dokładnie przyleganie do twarzy.
Rozmiar uniwersalny.
Symbol: 41319
Norma: EN 166 CE
Producent: Sir Safety System Czytaj dalej..

Gogle Mercurio

Gogle ochronne spełniające wymagania normy EN 166. Zapewniają doskonałą widoczność bez zniekształceń, pole widzenia 180 stopni. Chronią przed pyłami, kurzem i rozpryskami cieczy. Wyposażone w przeciwmgielne szybki odporne na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne oraz elastyczną taśmę nagłowia o regulowanej długości. Zapewniają ochronę przed uderzeniami o średniej energii (klasa B - wytrzymują uderzenia stalowej kuli o nominalnej średnicy 6 mm i minimalnej masie 0,86 g, uderzającej z prędkością 120 m/s). Wygodne, szerokie oprawy są szczelne i dokładnie przylegają do twarzy.
Rozmiar uniwersalny.
Symbol: 41178
Norma: EN 166 B 3 4 CE
Producent: Sir Safety System Czytaj dalej..

Gogle Globus

Gogle ochronne. Spełniają wymagania normy EN 166. Zapewniają doskonałą widoczność bez zniekształceń, pole widzenia 180 stopni. Chronią przed pyłami, kurzem i rozpryskami cieczy. Wyposażone w szybki wykonane z octanu celulozy (acetat) odporne na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne oraz elastyczną taśmę nagłowia o regulowanej długości. Z bezpośrednią wentylacją. Spełniają wymagania 1. klasy optycznej - mogą być stosowane ciągle (bez przerw) podczas długotrwałej pracy, jak również podczas czynności wymagających precyzji. Zapewniają ochronę przed uderzeniami o niskiej energii (klasa F - wytrzymują uderzenia stalowej kuli o nominalnej średnicy 6 mm i minimalnej masie 86 g, uderzającej z prędkością 45 m/s). Wygodne, szerokie oprawy z miękką, piankową wyściółką są szczelne i dokładnie przylegają do twarzy.
Rozmiar uniwersalny.
Symbol: 41131
Norma: EN 166 1 F CE
Producent: Sir Safety System Czytaj dalej..

Zestaw CXS Irbis

Bardzo lekkie (29 g.) okulary ochronne z systemem wentylacji pośredniej. Wyposażone w wymienne, odporne na zarysowania przeciwmgielne poliwęglanowe soczewki oraz zauszniki o regulowanej, 4-stopniowej długości z regulacją kąta nachylenia. Miękki antypoślizgowy nosek i zakończenia zauszników zapobiegają zsuwaniu się okularów i umożliwiają dokładne dopasowanie do twarzy. Ochrona przed promieniowaniem słonecznym UV 400.
Rozmiar uniwersalny.
Zestaw w skład którego wchodzą: pokrowiec, okulary ochronne oraz 3 komplety szkieł: bezbarwne, przyciemniane i żółte.
Symbol: 2266-06
Norma: EN 166, EN 170 Czytaj dalej..

Okulary Visitor

Okulary ochronne. Posiadają bezbarwne poliwęglanowe soczewki oraz zintegrowane osłony boczne i osłony brwi. Mogą być noszone samodzielne lub razem z okularami korekcyjnymi. Zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV z dobrą widocznością kolorów. Są odporne na uderzenia ciał o wysokiej prędkości i niskiej energii kinetycznej 1J. Przeciwodpryskowe.
Rozmiar uniwersalny.
Symbol: 2200-00
Norma: EN 166 Czytaj dalej..

Okulary Iodio

Okulary ochronne. Uniwersalne zabezpieczenie oczu przed działaniem promieni słonecznych i zagrożeniami mechanicznymi. Spełniają wymagania normy EN 166. Zapewniają doskonałą widoczność bez zniekształceń, pole widzenia 180 stopni. Ergonomiczne, bardzo trwałe oprawki w kolorze niebieskim. Bezbarwne soczewki z filtrem przeciwsłonecznym i filtrem chroniącym przed nadfioletem o stopniu zaciemnienia 1,2. Spełniają wymagania 1. klasy optycznej - mogą być stosowane ciągle podczas długotrwałej pracy, jak również podczas czynności wymagających precyzji. Zapewniają ochronę przed uderzeniami o niskiej energii (klasa F - wytrzymują uderzenia stalowej kuli o nominalnej średnicy 6 mm i minimalnej masie 86 g, uderzającej z prędkością 45 m/s). Charakteryzują się wysoką odpornością mechaniczną na zarysowania i uszkodzenia. Dzięki silikonowym elementom w noskach i końcówkach zauszników idealnie przylegają do twarzy, nie uciskają i nie zsuwają się z głowy, zapewniając wysoki komfort użytkowania nawet podczas wielogodzinnej pracy.
Rozmiar uniwersalny.
Symbol: 41186
Norma: EN 166 F CE
Producent: Sir Safety System Czytaj dalej..