ul. Kilińskiego 79, 22-400 Zamość
 
Ubrania, obuwie, rękawice
Do pracy i na wolny czas
+48 790 703 868
  • Odzież ochronnaProfesjonalna odzież BHP
  • Obuwie roboczeObuwie robocze i na wolny czas
  • Rękawice ochronneRękawice ochronne
  • Chemia BHPProfesjonalne środki czystości
Odzież ochronna1 Obuwie robocze2 Rękawice ochronne3 Chemia BHP4

Okulary Ochronne SGI 2190

Okulary Ochronne SGI 2190 Green Czytaj dalej..

Okulary Ochronne SGI 1948

Okulary Ochronne SGI 1948 Czytaj dalej..

Gogle z osłoną Excalibur

Gogle ochronne spełniające wymagania normy EN 166, pole widzenia 180 stopni, nadają się do noszenia na okularach korekcyjnych.
Bezbarwna osłona poliwęglanowa chroniąca przed odpryskami cieczy oraz cząstek stałych o nieskiej energii.
Rozmiar uniwersalny.
Symbol: gogle 41340; osłona 41343
Norma: EN 166 BT
Producent: Sir Safety System Czytaj dalej..

Okulary CXS Irbis

Bardzo lekkie (29 g.) okulary ochronne z systemem wentylacji pośredniej. Wyposażone w odporne na zarysowania przeciwmgielne poliwęglanowe soczewki oraz zauszniki o regulowanej, 4-stopniowej długości z regulacją kąta nachylenia. Miękki antypoślizgowy nosek i zakończenia zauszników zapobiegają zsuwaniu się okularów i umożliwiają dokładne dopasowanie do twarzy. Ochrona przed promieniowaniem słonecznym UV 400.
Rozmiar uniwersalny.
Symbol: 2266-05
Norma: EN 166, EN 170 Czytaj dalej..

Gogle Vision

Gogle ochronne spełniające wymagania normy EN 166. Chronią przed pyłami, kurzem i rozpryskami cieczy. Wyposażone w poliwęglanowe przeciwmgielne szybki odporne na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne oraz elastyczną taśmę nagłowia o regulowanej długości. Zapewniają ochronę przed uderzeniami o średniej energii (klasa B - wytrzymują uderzenia stalowej kuli o nominalnej średnicy 6 mm i minimalnej masie 0,86 g uderzającej z prędkością 120 m/s). Wygodne, miękkie oprawy wykonane z PCV gwarantują szczelność i dokładnie przyleganie do twarzy.
Rozmiar uniwersalny.
Symbol: 41319
Norma: EN 166 CE
Producent: Sir Safety System Czytaj dalej..

Gogle Mercurio

Gogle ochronne spełniające wymagania normy EN 166. Zapewniają doskonałą widoczność bez zniekształceń, pole widzenia 180 stopni. Chronią przed pyłami, kurzem i rozpryskami cieczy. Wyposażone w przeciwmgielne szybki odporne na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne oraz elastyczną taśmę nagłowia o regulowanej długości. Zapewniają ochronę przed uderzeniami o średniej energii (klasa B - wytrzymują uderzenia stalowej kuli o nominalnej średnicy 6 mm i minimalnej masie 0,86 g, uderzającej z prędkością 120 m/s). Wygodne, szerokie oprawy są szczelne i dokładnie przylegają do twarzy.
Rozmiar uniwersalny.
Symbol: 41178
Norma: EN 166 B 3 4 CE
Producent: Sir Safety System Czytaj dalej..

Gogle Globus

Gogle ochronne. Spełniają wymagania normy EN 166. Zapewniają doskonałą widoczność bez zniekształceń, pole widzenia 180 stopni. Chronią przed pyłami, kurzem i rozpryskami cieczy. Wyposażone w szybki wykonane z octanu celulozy (acetat) odporne na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne oraz elastyczną taśmę nagłowia o regulowanej długości. Z bezpośrednią wentylacją. Spełniają wymagania 1. klasy optycznej - mogą być stosowane ciągle (bez przerw) podczas długotrwałej pracy, jak również podczas czynności wymagających precyzji. Zapewniają ochronę przed uderzeniami o niskiej energii (klasa F - wytrzymują uderzenia stalowej kuli o nominalnej średnicy 6 mm i minimalnej masie 86 g, uderzającej z prędkością 45 m/s). Wygodne, szerokie oprawy z miękką, piankową wyściółką są szczelne i dokładnie przylegają do twarzy.
Rozmiar uniwersalny.
Symbol: 41131
Norma: EN 166 1 F CE
Producent: Sir Safety System Czytaj dalej..

Zestaw CXS Irbis

Bardzo lekkie (29 g.) okulary ochronne z systemem wentylacji pośredniej. Wyposażone w wymienne, odporne na zarysowania przeciwmgielne poliwęglanowe soczewki oraz zauszniki o regulowanej, 4-stopniowej długości z regulacją kąta nachylenia. Miękki antypoślizgowy nosek i zakończenia zauszników zapobiegają zsuwaniu się okularów i umożliwiają dokładne dopasowanie do twarzy. Ochrona przed promieniowaniem słonecznym UV 400.
Rozmiar uniwersalny.
Zestaw w skład którego wchodzą: pokrowiec, okulary ochronne oraz 3 komplety szkieł: bezbarwne, przyciemniane i żółte.
Symbol: 2266-06
Norma: EN 166, EN 170 Czytaj dalej..

Okulary Visitor

Okulary ochronne. Posiadają bezbarwne poliwęglanowe soczewki oraz zintegrowane osłony boczne i osłony brwi. Mogą być noszone samodzielne lub razem z okularami korekcyjnymi. Zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV z dobrą widocznością kolorów. Są odporne na uderzenia ciał o wysokiej prędkości i niskiej energii kinetycznej 1J. Przeciwodpryskowe.
Rozmiar uniwersalny.
Symbol: 2200-00
Norma: EN 166 Czytaj dalej..

Okulary Iodio

Okulary ochronne. Uniwersalne zabezpieczenie oczu przed działaniem promieni słonecznych i zagrożeniami mechanicznymi. Spełniają wymagania normy EN 166. Zapewniają doskonałą widoczność bez zniekształceń, pole widzenia 180 stopni. Ergonomiczne, bardzo trwałe oprawki w kolorze niebieskim. Bezbarwne soczewki z filtrem przeciwsłonecznym i filtrem chroniącym przed nadfioletem o stopniu zaciemnienia 1,2. Spełniają wymagania 1. klasy optycznej - mogą być stosowane ciągle podczas długotrwałej pracy, jak również podczas czynności wymagających precyzji. Zapewniają ochronę przed uderzeniami o niskiej energii (klasa F - wytrzymują uderzenia stalowej kuli o nominalnej średnicy 6 mm i minimalnej masie 86 g, uderzającej z prędkością 45 m/s). Charakteryzują się wysoką odpornością mechaniczną na zarysowania i uszkodzenia. Dzięki silikonowym elementom w noskach i końcówkach zauszników idealnie przylegają do twarzy, nie uciskają i nie zsuwają się z głowy, zapewniając wysoki komfort użytkowania nawet podczas wielogodzinnej pracy.
Rozmiar uniwersalny.
Symbol: 41186
Norma: EN 166 F CE
Producent: Sir Safety System Czytaj dalej..