ul. Kilińskiego 79, 22-400 Zamość
 
Ubrania, obuwie, rękawice
Do pracy i na wolny czas
+48 790 703 868
  • Odzież ochronnaProfesjonalna odzież BHP
  • Obuwie roboczeObuwie robocze i na wolny czas
  • Rękawice ochronneRękawice ochronne
  • Chemia BHPProfesjonalne środki czystości
Odzież ochronna1 Obuwie robocze2 Rękawice ochronne3 Chemia BHP4

MASECZKA CHIRURGICZNA 3W

MASECZKA CHIRURGICZNA 3W
Wysokiej jakości medyczna maseczka chirurgiczna, trójwarstwowa, certyfikowana, filtruje ponad 95% wirusów.
opakowanie zbiorcze 50 sztuk.
Czytaj dalej..

MASECZKA OCHRONNA 3-warstwowa

Maseczka z certyfikowanej włókniny polipropylenowej Spunbond - Certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100 - świadectwo jakości zdrowotnej
- bez włókien szklanych, chlorowanych fenoli, benzenów oraz toluenów
- hipoalergiczna
- dopasowana do twarzy
- wysoka filtracja
- zaprojektowane i szyte w Polsce

Certyfikat zapewnia bezpieczeństwo przy użytkowaniu

Opakowanie zawiera 25 szt Czytaj dalej..

Półmaska fitrująca wielokrotnego użytku Climax 756-S (silikon)

Zestaw, w skład którego wchodzą: półmaska wielokrotnego użytku oraz 2 filtry. Prawidłowo założony pokrywa nos, usta i podbródek. Wykonany z lekkich, wysoce odpornych materiałów, nie wpływa ujemnie na zdrowie. Zapewnia ochronę przed parami i gazami organicznymi, których temperatura wrzenia jest wyższa niż 65°C, przy łącznym objętościowym stężeniu nie przekraczającym wartości 0,1%.
Półmaska zapewnia komfortową pracę w każdych warunkach, nie krępując ruchów i nie ograniczając widoczności. Przez cały okres użytkowania zapewnia maksymalną ochronę. Korpus półmaski wykonany jest z silikonu o bardzo wysokiej odporności, łatwo dopasowuje się do twarzy i zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania. Odpowiednio zaprojektowany kształt i materiał zapewniają szczelność styku półmaski z twarzą. W korpusie umieszczony jest zawór wydechowy i dwa złącza do filtropochłaniaczy. Przez zawór wydechowy powietrze wydychane wyprowadzane jest na zewnątrz. Zawór składa się z gniazda i membrany otwierającej się przy wydechu. Podczas wdechu membrana jest zamknięta. Wdychane powietrze w całości przechodzi przez filtry i pochłaniacze zamontowane do półmaski.
Taśmy nagłowne:
- regulowana długość wszystkich taśm
- kołyska na głowę dla wygody noszenia
- łatwo mocowny, rozpinany pasek na kark
Części zapasowe:
- filtropochłaniacze
- zawór wydechowy
- łączniki pochłaniaczy
- membrany zaworów Czytaj dalej..

Filtr Climax 755/756 ABEK1

Filtr stosowany do masek Climax model: 756-S, 756-R.
Czytaj dalej..

Maska silikonowa pełnotwarzowa Climax 732-S

Silikonowa maska całotwarzowa z wizjerem panoramicznym wykonanym z poliwęglanu odpornego na zadrapania. Pięciopunktowy system zapięć ułatwia zakładanie i zdejmowanie maski. Wewnętrzna półmaska wykonana z silikonu. Przystosowana do pracy z dwoma pochłaniaczami. Okres trwałości: 5 lat, o ile przechowywana jest w oryginalnym opakowaniu w miejscu wolnym od skażenia. W standardzie oferowana bez filtrów. Współpracuje z filtrami Climax model: 756. Czytaj dalej..

Półmaska filtrująca X 220 SV FFP2 NR D z zaworem wydechowym

Półmaska filtrująca X 220 SV FFP2 NR D przeznaczona jest do ochrony układu oddechowego przed aerozolami cząstek stałych, aerozolami na bazie wody (pył, dym) oraz aerozolami z ciekłą fazą rozproszoną (mgły) dla których NDS jest ≥0,05 mg/m3 o ile stężenie fazy rozproszonej nie przekracza 10 x NDS.
Symbol: PÓŁMASKAFFP2 Z Czytaj dalej..

Półmaska filtrująca X 100 V FFP1 NR D z zaworem wydechowym

Półmaska filtrująca X 100 V FFP1 NR D przeznaczona jest do ochrony układu oddechowego przed aerozolami cząstek stałych, aerozolami na bazie wody (pył, dym) oraz aerozolami z ciekłą fazą rozproszoną (mgły) dla których NDS jest ≥2 mg/m3 o ile stężenie fazy rozproszonej nie przekracza 4 x NDS.
Symbol: PÓŁMASKAFFP1 Z Czytaj dalej..

Półmaska filtrująca X 100 FFP1 NR D

Półmaska filtrująca X 100 FFP1 NR D przeznaczona jest do ochrony układu oddechowego przed aerozolami cząstek stałych, aerozolami na bazie wody (pył, dym) oraz aerozolami z ciekłą fazą rozproszoną (mgły) dla których NDS jest ≥2 mg/m3 o ile stężenie fazy rozproszonej nie przekracza 4 x NDS.
Symbol: PÓŁMASKAFFP1 B/Z Czytaj dalej..

Półmaska ochronna 3M 6200

Półmaska oddechowa wielokrotnego użytku 3M służy do ochrony dróg oddechowych przed szkodliwymi gazami i parami o stężeniu do 10xNDS i przed cząstkami stałymi i ciekłymi o stężeniu do 20xNDS. W zależności od rodzaju zanieczyszczenia i jego stężenia, należy dobrać do niej odpowiedni filtr i/lub pochłaniacz.
Maska została zaprojektowana z myślą o kompatybilności z innymi środkami ochrony głowy i oczu 3M. Zawieszenie kołyskowe podnosi wygodę noszenia. Pasek w łatwy sposób mocuje się na kark. Lekka część twarzowa z elastomeru zapewnia komfort nawet podczas długotrwałej pracy, natomiast niskoprofilowa konstrukcja gwarantuje dobre pole widzenia. Pochłaniacze i filtry montowane są za pomocą bardzo prostych w użyciu zaczepów bagnetowych. Wygodne i regulowane taśmy nagłowia bardzo łatwo i szczelnie dopasowują maskę do głowy, natomiast część twarzowa z elastomeru jest miękka i lekka (370 g.).
Norma: EN 140 Czytaj dalej..

Półmaska fitrująca wielokrotnego użytku Climax 756-R (guma)

Zestaw, w skład którego wchodzą: półmaska wielokrotnego użytku oraz 2 filtry. Prawidłowo założony pokrywa nos, usta i podbródek. Wykonany z lekkich, wysoce odpornych materiałów. Zapewnia maksymalną ochronę i komfort użytkowania w każdych warunkach, nie krępując ruchów i nie ograniczając widoczności.
Korpus półmaski jest wykonany z termoplastycznej gumy, dzięki czemu łatwo dopasowuje się do twarzy i zapewnia komfort użytkowania. Odpowiednio zaprojektowany kształt i materiał gwarantują szczelność styku półmaski z twarzą. W korpusie umieszczony jest zawór wydechowy i dwa złącza do filtro-pochłaniaczy.
Przez zawór wydechowy powietrze wydychane wyprowadzane jest na zewnątrz. Zawór składa się z gniazda i membrany otwierającej się przy wydechu. Podczas wdechu membrana jest zamknięta. Wdychane powietrze w całości przechodzi przez filtry i pochłaniacze zamontowane do półmaski. Taśmy nagłowne o regulowanej długości umożliwiają dokładne dopasowanie półmaski do twarzy, a kołyska na głowę zapewnia wygodę noszenia. Czytaj dalej..