ul. Kilińskiego 79, 22-400 Zamość
 
Ubrania, obuwie, rękawice
Do pracy i na wolny czas
+48 790 703 868
  • Odzież ochronnaProfesjonalna odzież BHP
  • Obuwie roboczeObuwie robocze i na wolny czas
  • Rękawice ochronneRękawice ochronne
  • Chemia BHPProfesjonalne środki czystości
Odzież ochronna1 Obuwie robocze2 Rękawice ochronne3 Chemia BHP4

Kalosze męskie Yukon 813 EVA

Ciepłe kalosze męskie wykonane z bardzo lekkiego tworzywa EVA. Ważą jedynie 700-1000 g. Dzięki obecności pęcherzyków powietrza w materiale, kalosze EVA posiadają doskonałą termiczność - utrzymują ciepło wewnątrz buta nawet w temperaturze -30°C. Zapewniają optymalną swobodę ruchu i elastyczność. Posiadają wyjmowany ocieplacz, który można łatwo wysuszyć.
Kolor: zielony
Rozmiar: 42-46
Czytaj dalej..

Kalosze męskie z podnoskiem Worker 899 EVA

Obuwie zawodowe WORKER 899. Wykonane z bardzo lekkiego tworzywa EVA (waży jedynie 700-1000 gram, więc jest o wiele lżejsze od obuwia wykonanego z gumy lub PCV). Dzięki obecności pęcherzyków powietrza w materiale obuwie EVA posiada doskonałą termiczność - utrzymuje ciepło wewnątrz buta, gdy na zewnątrz jest bardzo zimno. Jest wygodne, dostosowuje się do ruchu stóp, zapewniając optymalną swobodę ruchu. Zachowuje elastyczność nawet w temperaturze – 30°C. Posiada wyjmowane ocieplacze, które można łatwo wysuszyć.
Kolor: czarny
Rozmiar: 41 - 47 Czytaj dalej..

Kalosze damskie Alaska 869 EVA

Kalosze damskie wykonane z super lekkiego tworzywa EVA (chropowata pianka z pęcherzykami powietrza). Wodoszczelne. Bardzo lekkie i elastyczne (ważą 700 – 1000 gram), a jednocześnie wytrzymałe. Z antypoślizgową podeszwą. Wyjmowany ocieplacz zapewnia wysoką termoizolację (chroni kończyny przed działaniem niskich temperatur nawet do -30°C). Zapewniają optymalną swobodę ruchu, są wygodne i łatwe do utrzymania w czystości.
Kolor: zielony
Rozmiar: 36 – 42
Czytaj dalej..

Kalosze męskie Grenlander 862 EVA

Kalosze męskie wykonane z super lekkiego tworzywa EVA (chropowata pianka z pęcherzykami powietrza). Wodoszczelne. Bardzo lekkie i elastyczne. Ważą 700 - 1000 gram, wiec są dużo lżejsze od obuwia wykonanego z gumy lub PCV. Wytrzymałe, ę. Wyjmowany ocieplacz zapewnia wysoką termoizolację (chroni kończyny przed działaniem niskich temperatur nawet do -30°C). Zapewniają optymalną swobodę ruchu, są wygodne i łatwe do utrzymania w czystości.
Kolor: zielony
Rozmiar: 39 - 50 Czytaj dalej..

Kalosze męskie Wader 893 EVA

Kalosze męskie wykonane z super lekkiego tworzywa EVA (chropowata pianka z pęcherzykami powietrza). Wodoszczelne. Bardzo lekkie i elastyczne. Ważą 700 - 1000 gram, wiec są dużo lżejsze od obuwia wykonanego z gumy lub PCV. Wytrzymałe. Wyjmowany ocieplacz zapewnia wysoką termoizolację (chroni kończyny przed działaniem niskich temperatur nawet do -30°C). Zapewniają optymalną swobodę ruchu, są wygodne i łatwe do utrzymania w czystości.
Kolor: zielony
Rozmiar: 41 - 48 Czytaj dalej..

Kalosze damskie Horse EVA

Kalosze damskie wykonane z super lekkiego tworzywa EVA (chropowata pianka z pęcherzykami powietrza). Wodoszczelne. Bardzo lekkie i elastyczne (ważą jedynie 500 gram), a jednocześnie wytrzymałe. Wyjmowany ocieplacz zapewnia wysoką termoizolację (chroni kończyny przed działaniem niskich temperatur nawet do -30°C). Zapewniają optymalną swobodę ruchu, są wygodne i łatwe do utrzymania w czystości.
Kolor: zielony
Rozmiar: 36 – 42 Czytaj dalej..