ul. Kilińskiego 79, 22-400 Zamość
 
Ubrania, obuwie, rękawice
Do pracy i na wolny czas
+48 790 703 868
  • Odzież ochronnaProfesjonalna odzież BHP
  • Obuwie roboczeObuwie robocze i na wolny czas
  • Rękawice ochronneRękawice ochronne
  • Chemia BHPProfesjonalne środki czystości
Odzież ochronna1 Obuwie robocze2 Rękawice ochronne3 Chemia BHP4

GlasQeen Ekologiczny mocny płyn myjący gotowy do użycia do szkła i powierzchni ponadpodłogowych.

Mocny płyn myjący w roztworze gotowym do użycia do usuwania zabrudzeń ze szkła i powierzchni ponadpodłogowych. Produkt czyści intensywnie i wysycha bez smug. GlasQueen nie podlega obowiązkowi oznakowania wg rozporządzenia CLP oraz jest wolny od substancji zapachowych. Produkt został przetestowany zgodnie z DIN EN ISO 220883:2006-11 Tworzywa sztuczne oznaczenie odporności na pękanie środowiskowe warunkowane środowiskiem
Dostępny w pojemności 500ml,1L,10L Czytaj dalej..

PASTA W ŻELU MECA CLEAN 4L

Zastosowanie:

Meca Clean usuwa brzydkie zapachy, olej, tłuszcz, smołę, plamy z trawy, farbę do użytku domowego , ogólny brud i zabrudzenia.
Meca Clean stosuje się do tłustych i brudnych rąk
Wskazówki dotyczące stosowania
Nałożyć na suche ręce,wetrzeć energicznie pastę, aż brud zostanie rozpuszczony, spłukać ręce i dokładnie wysuszyć.

Właściwości:
Meca Clean to środek na bazie lanoliny i gliceryny, które to zapewniają ochronę i odżywiają skórę. Meca Clean posiada jakość środka kosmetycznego. Meca Clean to bardzo delikatny środek do rąk, nawet jeśli jest często stosowany - a to wszystko dzięki wyjątkowym składnikom

Składniki: INCI: Woda, Poliuretan, Benzen Etyloheksylowy, alkohol izoamylowy, Polietylen, C12-14, alkohole oksyetylenowane, propoksylowane, Karbomer potasu, surfaktant amfoteryczny Cocamphodipropionate disodu, zapach, lanolina, Metylosiarczan hydroksyetyloamoniowy dioletylu, estry jojoba, liście Aloe Barbadensis, Cl 19140, DMDM, Hydantoina, jodopropynylo karbaminian butylowy

Specyfikacje: Stan fizyczny Płyn Kolor Żółty pH ≈ 6 Gęstość ok. 1 kg/L Lepkość, dynamiczna >30000 mPa.s

Przechowywanie i utylizacja Chronić przed mrozem. Przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 50 °C. Opakowanie z produktem powinno być zamknięte, jeżeli nie jest on w użyciu.

Utylizować w sposób bezpieczny zgodnie z lokalnymi/krajowymi przepisami. Dobrze zamykać opakowanie i przechowywać w chłodzie. Instrukcje bezpieczeństwa dla użytkownika Przechowywać z dala od dzieci. Należy dołożyć wszelkich starań, by ograniczyć możliwość kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu z oczami, natychmiast spłukać wodą. W przypadku spożycia, przepłukać usta
Czytaj dalej..

Letni płyn do spryskiwaczy samochodowych

Super koncentrat do spryskiwaczy szyb i reflektorów samochodowych. Szybko i bezproblemowo usuwa brud utrudniający widoczność.
Dozowanie 1:100 (30 ml produktu na 3L wody).
Pojemność: 30 ml
Producent: Kiehl Czytaj dalej..

Insektenferner Środek do usuwania śladów po owadach

Preparat przeznaczony do usuwania śladów po owadach z samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli itd. Usuwa ślady po owadach i ptasich odchodach, a także po tankowaniu i spalinach. Jest przyjazny dla środowiska i dla separatorów olejowych; chroni czyszczony materiał.
Sposób użycia: spryskać powierzchnię, po 1 minucie działania przetrzeć ją czystą gąbką lub ściereczką, następnie spłukać dużą ilością wody, najlepiej pod wysokim ciśnieniem. Nie stosować na gorące powierzchnie i nie dopuścić do wyschnięcia. Produkt wolny od fosforanów.
Pojemność: butelka 500 ml
Producent: Kiehl Czytaj dalej..

Felgenreiniger Środek do mycia wszystkich typów felg

Preparat usuwający uporczywe zabrudzenia po smarach, olejach i pyłach hamulcowych. Nie zawiera ani kwasów, ani zasad, dzięki czemu czyści bezpiecznie.
Sposób użycia: natryskiwać na suche (ale nigdy nie na gorące) felgi. Nie dopuścić do wyschnięcia. Czerwona barwa sygnalizuje czas procesu czyszczenia (3-5 minut). W razie konieczności myć z użyciem miękkiej szczotki lub gąbki, następnie spłukać dużą ilością wody, najlepiej pod wysokim ciśnieniem.
Pojemność: butelka 500 ml
Producent: Kiehl Czytaj dalej..

Motorreiniger Środek do mycia silnika

Preparat usuwający smary, oleje i zabrudzenia, przeznaczony do mycia samochodów i motocykli. Przyjazny dla środowiska, a także dla separatorów olejowych; nie zawiera substancji ropopochodnych, chroni myty materiał.
Sposób użycia: spryskać powierzchnię, po 1-2 minucie działania spłukać dużą ilością wody, najlepiej przy użyciu słabego ciśnienia. Zwrócić uwagę na części elektroniczne. Nie stosować na gorący silnik! Produkt wolny od fosforanów.
Pojemność: butelka 500 ml
Producent: Kiehl Czytaj dalej..

Optima Środek do mycia szkła i innych gładkich powierzchni

Preparat do mycia szkła i innych gładkich, wodoodpornych powierzchni. Najlepiej czyści szkło i pleksi takich elementów jak: szyby, lustra, reflektory.
Sposób użycia: natryskiwać koncentrat, następnie wytrzeć go czystym, suchym i chłonnym papierem lub ściereczką. Nie płukać ściereczki, zawsze używać świeżej i suchej.
Pojemność: butelka 500 ml
Producent: Kiehl Czytaj dalej..

Petrofit Produkt do czyszczenia dystrybutorów paliw

Produkt do czyszczenia dystrybutorów paliw, wysepek pod dystrybutorami oraz regałów sklepowych z olejami. Rozpuszcza paliwa, sadzę itp. Jest przyjazny dla środowiska, także dla separatorów olejowych, nie zawiera mineralnych węglowodorów. Pielęgnuje czyszczony materiał.
Sposób użycia: Rozpylać bezpośrednio stężony albo nanosić za pomocą ściereczki z mikrofazy. Po czasie działania (maksymalnie 1-2 minuty) spłukać czystą wodą. Nigdy nie czyścić gorącej powierzchni! Nie dopuścić do wyschnięcia! Nie dopuścić do pracy w bezpośrednim nasłonecznieniu! Przestrzegać zaleceń karty charakterystyki WE i karty technicznej produktu!
Pojemność: butelka 750 ml
Producent: Kiehl Czytaj dalej..

Arenas-Soft Płyn do płukania i zmiękczania z formułą nadającą tkaninom długotrwały zapach

Płyn do płukania i zmiękczania z formułą nadającą tkaninom długotrwały zapach. Sprawia, że wyprane tekstylia są miękkie, łatwe do prasowania i maglowania. Nadaje praniu świeży, długo utrzymujący się zapach. Jest przyjazny dla skóry, posiada właściwości antystatyczne. Arenas-Soft jest idealnym uzupełnieniem dla innych produktów do prania z serii Arenas®.
Zastosowanie: do płukania wszystkich wypranych tekstyliów za wyjątkiem mikrofazy i bielizny sportowej.
Pojemność: butelka 1 L, kanister 10 L, kanister 20 L
Producent: Kiehl Czytaj dalej..

Arenas-Compact Uniwersalny płyn do prania

Uniwersalny enzymatyczny środek piorący wolny od fosforanów o wyjątkowej sile prania w temperaturze od 30 do 90°C. Dzięki zawartości inhibitorów szarzenia i enzymów usuwa mocne zabrudzenia, jak np. plamy z krwi i białka. Doskonale pierze mocno zabrudzone tekstylia używane w sektorze hotelarskim oraz w zakładach przetwórstwa spożywczego. Przeznaczony do prania wszystkich tekstyliów, zwłaszcza tekstyliów do sprzątania.
Zastosowanie: do prania wszystkich tekstyliów, także tekstyliów przeznaczonych do sprzątania oraz prania wełny i jedwabiu w temperaturze 30-90°C. Należy zwrócić uwagę na maksymalną temperaturę prania pojedynczych tekstyliów.
Pojemność: butelka 1 L
Producent: Kiehl Czytaj dalej..

Pasta do mycia rąk Eilfix 5 l.

Pasta do mycia rąk na bazie łagodnych i skutecznych substancji myjących usuwająca nawet najmocniejsze zabrudzenia. Naturalne środki ochronne tworzą warstwę zapobiegającą podrażnieniom skóry. Nie zawiera piasku, dzięki czemu nie zatyka kanalizacji. Posiada świadectwo Jakości Zdrowotnej PZH.
Pojemność: 5 l. Czytaj dalej..

Pasta do mycia rąk Holste 10 l.

Pasta do mycia rąk. Przeznaczona do usuwania średnich i silnych zabrudzeń takich jak oleje, rdza, smary, smoła czy sadza. Zawiera naturalny, chroniący skórę środek trący. Nie zawiera rozpuszczalników i piasku, dzięki czemu nie zatyka kanalizacji. Posiada doskonałe właściwości myjące, nawet w zimnej wodzie. Jest bezpieczna dla skóry, nie podrażnia rąk. Przebadana dermatologicznie.
Pojemność: 10 l. Czytaj dalej..

Pasta do mycia rąk Holste 500 ml

Pasta do mycia rąk. Przeznaczona do usuwania średnich i silnych zabrudzeń takich jak oleje, rdza, smary, smoła czy sadza. Zawiera naturalny, chroniący skórę środek trący. Nie zawiera rozpuszczalników i piasku, dzięki czemu nie zatyka kanalizacji. Posiada doskonałe właściwości myjące, nawet w zimnej wodzie. Jest bezpieczna dla skóry, nie podrażnia rąk. Przebadana dermatologicznie.
Pojemność: 500 ml Czytaj dalej..