ul. Kilińskiego 79, 22-400 Zamość
 
Ubrania, obuwie, rękawice
Do pracy i na wolny czas
+48 790 703 868
  • Odzież ochronnaProfesjonalna odzież BHP
  • Obuwie roboczeObuwie robocze i na wolny czas
  • Rękawice ochronneRękawice ochronne
  • Chemia BHPProfesjonalne środki czystości
Odzież ochronna1 Obuwie robocze2 Rękawice ochronne3 Chemia BHP4

Sun Professional Liquid

Skoncentrowany płynny preparat do maszynowego mycia naczyń. Wysoko alkaliczny, chlorowany produkt, odpowiedni do wszystkich rodzajów zmywarek przemysłowych, zarówno jedno, jak i wielokomorowych. Dzięki specjalnie opracowanej formule zawierającej substancje alkaliczne i chlor, skutecznie usuwa zabrudzenia tłuszczowe, ze skrobi, tłuszczu, białka, kawy, herbaty i wina oraz zaschnięte resztki żywności z mytych powierzchni. Preparat zawiera mieszaninę związków kompleksujących oraz inhibitorów zapobiegających powstawaniu osadów wapiennych, dzięki czemu może być stosowany w wodzie o różnym stopniu twardości.
Opakowanie: kanister 10L
Producent: Diversey Czytaj dalej..

Tabletki do zmywarek Sun All in 1

Wielofunkcyjne tabletki do zmywarek przeznaczone do mycia i płukania naczyń. Zawierają dodatek zmiękczający wodę i chroniący szkło. Doskonale usuwają różnego rodzaju zabrudzenia, w tym tłuszczowe, bez konieczności wstępnego płukania naczyń.
Symbol: 7515858
Producent: Diversey
Pojemność: 200 sztuk (5x40) Czytaj dalej..

Sun Rinse Aid Acidic do nabłyszczania naczyń

Produkt do nabłyszczania naczyń. Zapewnia szybki czas schnięcia umytych naczyń, nie pozostawia smug i zacieków.
Symbol: 7510208
Producent: Diversey
Pojemność: 2 l. Czytaj dalej..

Cif Professional Dishwash

Płynny, skoncentrowany preparat do ręcznego mycia naczyń. Można go stosować do mycia garnków, patelni, naczyń, sztućców, szkła i innego sprzętu kuchennego. Skutecznie usuwa zabrudzenia tłuszczowe, pozostawia powierzchnie bez smug i zacieków. Produkt testowany dermatologicznie, posiada PH łagodne dla skóry rąk.
Pojemność: 5 l.
Producent: Diversey Czytaj dalej..

Cif Professional Power Cleaner Degreaser 5 l. - koncentrat

Preparat odtłuszczający w postaci koncentratu przeznaczony do usuwania uporczywych zabrudzeń tłuszczowych. Środek bezpieczny dla aluminium oraz większości materiałów używanych w kuchniach profesjonalnych (naczynia, garnki, patelnie, kuchenki, okapy, filtry, podłogi, ściany, drzwi i kanalizacja). Zawiera opatentowaną technologię neutralizacji nieprzyjemnych zapachów O.N.T. (neutralizuje nieprzyjemne zapachy dymu papierosowego, pleśni, potu, moczu itp.)
Pojemność: 5 l.
Produkt dostępny również w wersji gotowej do użycia w butelce ze spryskiwaczem o pojemności 750 ml.
Producent: Diversey Czytaj dalej..

Cif Professional Power Cleaner Degreaser 750 ml

Preparat odtłuszczający przeznaczony do usuwania uporczywych zabrudzeń tłuszczowych. Środek nieperfumowany i bezpieczny dla aluminium oraz większości materiałów używanych w kuchniach profesjonalnych (naczynia, garnki, patelnie, kuchenki, okapy, filtry, podłogi, ściany, drzwi i kanalizacja).
Pojemność: 750 ml
Produkt dostępny również w postaci koncentratu w kanistrze o pojemności 5 l.
Producent: Diversey Czytaj dalej..

Cif Professional Stainless & Glass Cleaner

Nieperfumowany preparat przeznaczony do czyszczenia twardych powierzchni w gastronomii polecany do mycia blatów roboczych, lodówek, lad i szklanych gablot. Skutecznie usuwa zabrudzenia i odciski palców, pozostawiając powierzchnię czystą i lśniącą. Jest bezpieczny w miejscach przygotowywania i spożywania posiłków.
Pojemność: 750 ml
Producent: Diversey Czytaj dalej..

Cif Professional Oven & Grill

Preparat o właściwościach odtłuszczających przeznaczony do mycia i czyszczenia piekarników, grilli i innych powierzchni w higienie kuchennej. Środek w butelce ze spryskiwaczem, gotowy do użycia.
Pojemność: 750 ml
Producent: Diversey Czytaj dalej..