ul. Kilińskiego 79, 22-400 Zamość
 
Ubrania, obuwie, rękawice
Do pracy i na wolny czas
+48 790 703 868
  • Odzież ochronnaProfesjonalna odzież BHP
  • Obuwie roboczeObuwie robocze i na wolny czas
  • Rękawice ochronneRękawice ochronne
  • Chemia BHPProfesjonalne środki czystości
Odzież ochronna1 Obuwie robocze2 Rękawice ochronne3 Chemia BHP4

ARCANDIS®-Salt Sól do zmywarek

Wysoko oczyszczona, gruboziarnista, specjalna sól do zmywarek. Rozpuszcza się całkowicie, chroni naczynia i zmywarkę przed niebezpiecznym odkładaniem się wapnia.
Zastosowanie: specjalna sól do zastosowania we wszystkich zmywarkach do naczyń w celu zmiękczania wody. Optymalny wynik czyszczenia uzyskuje się w kombinacji z produktami do mycia i płukania naczyń KIEHLA.
Pojemność: 2 kg
Producent: Kiehl
Czytaj dalej..

Blutoxol Płynny koncentrat myjąco-dezynfekcyjny dla obszaru spożywczego

Alkaliczny, szybkodziałający środek do dezynfekcji kuchni. Umieszczony w wykazie DVG (Niemieckiego Stowarzyszenia Medycyny Weterynaryjnej) dla badań w temp. 20°C i 10°C, dlatego nadaje się także do pomieszczeń chłodniczych. Usuwa tłuszcze, oleje i białko pochodzenia roślinnego i zwierzęcego przy równoczesnej dezynfekcji. Wolny od substancji zapachowych. Skuteczny wobec bakterii salmonelli i listerii. Spełnia wymogi norm europejskich: EN 1040, EN 1275, EN 1276, EN 1650 i EN 13697. Zaświadcza się o braku zastrzeżeń co do stosowania ww. produktu w obszarze spożywczym.
Zastosowanie: do mycia i dezynfekcji wodo- i zasadoodpornych podłóg, ścian i powierzchni roboczych oraz sprzętu kuchennego (np. maszyn do lodów, krajalnic) w zakładach przemysłu spożywczego. Nie stosować do powierzchni wrażliwych na zasady!
Pojemność: butelka 1L, kanister 5L
Producent: Kiehl Czytaj dalej..

Vinox-Matic Środek odkamieniający do stosowania w zmywarkach do naczyń

Płynny produkt odkamieniający na bazie kwasu do usuwania zabrudzeń mineralnych i wapiennych z powierzchni w przemysłowych zmywarkach jedno i wielokomorowych oraz z naczyń przeznaczonych do kąpieli wodnej typu Bain-Maries lub urządzeń podgrzewających na gorącą wodę. Działa szybko i skutecznie. Usuwa uporczywe osady wapienne i związane w nich zanieczyszczenia, przyczyniając się tym samym do spełnienia wymogów higienicznych w kuchni. Regularne używanie produktu zapobiega osadzaniu się dalszych zabrudzeń wapiennych i pozwala na zachowanie wartości czyszczonego materiału. Produkt jest niskopieniący i wolny od środków zapachowych oraz barwników.
Zastosowanie: do wszystkich kwasoodpornych powierzchni i przedmiotów w obszarze kuchennym. Nie nadaje się do wrażliwych na działanie kwasów materiałów z kamienia naturalnego i sztucznego oraz metali kolorowych i lekkich. Stosowanie produktu na powierzchniach wrażliwych na działanie kwasów prowadzi do nieodwracalnych szkód materiału. Nie nadaje się do odkamieniania urządzeń kuchennych, w których gotuje się wodę przeznaczoną bezpośrednio do spożycia takich jak: podgrzewacze na wodę do przyrządzania herbaty, ekspresy do kawy.
Pojemność: kanister 10 L
Producent: Kiehl Czytaj dalej..

ARCANDIS®-EcoTabs Tabletki do zmywarek wolne od fosforanów

Tabletki do mycia naczyń w zwykłych zmywarkach domowych. Skutecznie usuwają białko i skrobię, znakomicie rozpuszczają tłuszcz i uporczywy osad po kawie i herbacie. Osiągają pełną siłę czyszczenia nawet w programie o niskiej temperaturze mycia. Zawarte w nich ochronne substancje antykorozyjne umożliwiają delikatne mycie naczyń szklanych. Produkt wolny od fosforanów, substancji zapachowych i konserwantów - szczególnie przyjazny dla środowiska naturalnego.
Zastosowanie: do mycia każdego rodzaju naczyń z materiałów odpornych na działanie zasad takich jak: porcelana, szkło, stal szlachetna, tworzywo sztuczne. Nie stosować do mycia srebra, kryształu, ręcznie malowanej porcelany, garnków i patelni aluminiowych oraz sztućców z drewnianą rączką, które najlepiej myć ręcznie. Optymalny wynik mycia zostaje uzyskany w kombinacji z ARCANDIS-Splend i ARCANDIS-Salt.
Opakowanie: 60 tabletek
Producent: Kiehl Czytaj dalej..

DIWA-Pronto Kwaśny płyn nabłyszczający do zmywarek

Kwaśny płyn nabłyszczający przeznaczony do zmywarek przemysłowych. Zapewnia wolne od smug i zacieków wysychanie naczyń, a tym samym gwarantuje optymalny przebieg procesu mycia w zmywarce. Umyte naczynia wysychają bez smug i zacieków. Niskopieniąca formuła produktu wspiera proces czyszczenia i nadaje umytym naczyniom piękny połysk.
Zastosowanie: do każdego rodzaju naczyń z porcelany, szkła, stali szlachetnej i tworzywa sztucznego. Optymalny wynik mycia zagwarantowany jest przy użyciu produktu w kombinacji z produktem DIWA-Evo lub DIWA-Basic.
Pojemność: kanister 10 L, kanister 20 L
Producent: Kiehl Czytaj dalej..

DIWA-Evo Płyn do mycia naczyń zwykłych i szklanych

Płynny środek przeznaczony do mycia naczyń w przemysłowych zmywarkach jedno i wielokomorowych. Zapewnia szybkie i dokładne usuwanie osadów z herbaty i kawy oraz uporczywych resztek jedzenia. Redukuje nawarstwianie skrobi na mytych naczyniach. Jest wysokoskuteczny przy każdej twardości wody i zapobiega tworzeniu się osadów wapiennych. Produkt wolny od NTA, chloru i fosforanów - szczególnie przyjazny dla środowiska i mytego materiału.
Zastosowanie: do mycia każdego rodzaju naczyń z materiałów odpornych na działanie zasad takich jak: porcelana, szkło, stal szlachetna, tworzywo sztuczne. Nie używać do mycia aluminium, gumy i naczyń z delikatną dekoracją! Optymalny wynik mycia zostaje uzyskany w kombinacji z nabłyszczaczem DIWA-Pronto.
Pojemność: kanister 10 L, kanister 20 L Czytaj dalej..

ARCANDIS®-Shine Neutralny płyn do płukania naczyń

Wysokoskoncentrowany, neutralny środek do płukania naczyń w zmywarkach przemysłowych. Zapewnia szybkie, wolne od smug i zacieków wysychanie naczyń, a tym samym gwarantuje optymalny proces mycia naczyń w zmywarce. Niskopieniąca formuła produktu wspiera proces mycia pozostawiając naczynia czyste i błyszczące.
Zastosowanie: do mycia każdego rodzaju naczyń z materiałów takich jak: porcelana, szkło, stal szlachetna, tworzywo sztuczne. Optymalny wynik mycia zostaje uzyskany w kombinacji z ARCANDIS®-Eco lub ARCANDIS®-Classic.
Pojemność: butelka 1 L, kanister 10 L, kanister 20 L, beczka 200 L
Producent: Kiehl Czytaj dalej..

ARCANDIS®-Classic Intensywny środek do mycia naczyń o niewielkiej zawartości chloru

Płynny środek w koncentracie przeznaczony do mycia naczyń w przemysłowych zmywarkach jedno i wielokomorowych. Zapewnia szczególnie szybkie i dokładne usuwanie osadów z herbaty i kawy oraz uporczywych resztek jedzenia. Redukuje nawarstwianie skrobi na mytych naczyniach. Jest skuteczny przy każdej twardości wody i zapobiega tworzeniu się osadów wapiennych, dzięki czemu przyczynia się do zachowania wartości eksploatowanych zmywarek. Formuła ARCANDIS®-Classic gwarantuje higieniczną czystość naczyń.
Zastosowanie: do mycia każdego rodzaju naczyń z materiałów odpornych na działanie zasad takich jak: porcelana, szkło, stal szlachetna, tworzywo sztuczne. Nie używać do mycia aluminium, gumy i naczyń z delikatną dekoracją! Optymalny wynik mycia zostaje uzyskany w kombinacji ze środkiem do płukania naczyń ARCANDIS®-Shine.
Pojemność: kanister 10 L, kanister 20 L, beczka 200 L
Producent: Kiehl Czytaj dalej..

Grasset Środek rozpuszczający tłuszcze

Szybkodziałający, alkaliczny środek chroniący przed korozją. Posiada optymalne właściwości rozpuszczające. Stosowany z zimną i ciepłą wodą. Ma przyjemny, cytrusowy zapach. Usuwa bez trudu pozostałości po tłuszczach i olejach pochodzenia roślinnego i zwierzęcego. W przypadku twardych osadów tłuszczu czy białka należy stosować odpowiedni roztwór Grassetu z zimną wodą (aby białko zostało rozpuszczone bez ścinania się), po czym poprzez mycie ciepłą wodą doprowadzić do rozpuszczenia tłuszczy lub zastosować ciepłą wodę w zbiorniku maszyny podczas szorowania podłogi. Produkt zawiera wyłącznie składniki dopuszczone do czyszczenia w obszarze kuchennym. Związki powierzchniowo-czynne zawarte w produkcie są biodegradowalne w ponad 90%
Zastosowanie: zasado- i wodoodporne podłogi, ściany i powierzchnie robocze w zakładach przetwórstwa spożywczego, kuchniach przemysłowych, zakładach mięsnych, mleczarskich, serowarniach, piekarniach, sklepach rybnych, stoiskach sprzedaży itd. Stosowany też w urządzeniach produkujących pianę. Dzięki właściwościom antykorozyjnym nadaje się do powierzchni aluminiowych. Nie stosować do linoleum i przedmiotów pokrytych lakierem.
Pojemność: butelka 1 L, kanister 10 L, beczka 200 L
Producent: Kiehl Czytaj dalej..

Torvan-Konzentrat FD Płyn aktywnie myjący dla obszaru spożywczego

Aktywny środek myjący o niskiej zawartości związków powierzchniowo-czynnych. Działa ekstremalnie szybko dzięki specjalnej kombinacji substancji czynnych. Posiada bardzo dobre właściwości rozkładu w ściekach. Podtrzymuje właściwości chłonne włókien tekstylnych mopów i ściereczek. Idealny do codziennego mycia bieżącego. Nadaje się także do mycia intensywnego. Kompatybilny z wieloma środkami do dezynfekcji. Przyjazny dla środowiska dzięki bardzo dobrze biodegradowalnym składnikom.
Zastosowanie: do wszystkich wodoodpornych powierzchni, przedmiotów i wykładzin podłogowych oraz podłóg pokrytych powłoką. Zalecany przede wszystkim do obszaru spożywczego.
Pojemność: butelka 1 L, kanister 10 L, beczka 200 L
Producent: Kiehl Czytaj dalej..

Xon-Forte Pianowy produkt myjący dla obszaru spożywczego

Pianowy produkt myjący dla obszaru spożywczego. Usuwa zanieczyszczenia artykułami spożywczymi takimi jak: białko, tłuszcze, pozostałości po smażeniu i pieczeniu oraz przypalone zaskorupienia. Powierzchnie czyszczone produktem, na których przyrządza się potrawy należy koniecznie umyć bieżącą wodą. Zaświadcza się o braku przeciwskazań do stosowania produktu Xon-forte w obszarze spożywczym.

Zastosowanie: do wszystkich zasadoodpornych powierzchni w obszarze kuchennym i spożywczym takich jak: konwektomaty, piekarniki, grille, kuchenki, frytkownice, okapy kuchenne, flizy podłogowe i ścienne. Nie nadaje się do powierzchni wrażliwych na zasady takich jak: aluminium, aluminium eloksalowane i powierzchnie lakierowane.
Pojemność: butelka 750 ml, kanister 5 L, beczka 200 L
Producent: Kiehl
Czytaj dalej..

Vinoxin Płyn myjący do stali szlachetnej i powierzchni kwasoodpornych

Wysokoaktywny produkt czyszczący na bazie kwasów w roztworze gotowym do użycia. Nie zawiera ani barwników ani substancji zapachowych. Myje delikatnie wszystkie kwaso- i wodoodporne powierzchnie w kuchniach i zakładach przemysłu spożywczego. Usuwa osady wapienne i osady kamienia kotłowego oraz związane w nich zabrudzenia tłuszczowe i olejowe pochodzenia zwierzęcego i roślinnego. Wysycha bez smug i pozostawia brylantowy połysk. Stosowanie produktu na powierzchniach wrażliwych na kwasy prowadzi do nieodwracalnych szkód materiału.
Zastosowanie: do wszystkich kwaso- i wodoodpornych powierzchni i przedmiotów znajdujących się przede wszystkim w kuchniach i zakładach przemysłu spożywczego takich jak: powierzchnie robocze oraz wózki i szyny transportowe z nierdzewnej stali szlachetnej i materiałów kwasoodpornych.
Pojemność: butelka 500 ml
Producent: Kiehl Czytaj dalej..

Eloxa-Prima Preparat do pielęgnacji metalu

Specjalny produkt wolny od kwasów i zasad, używany w koncentracie. Bez problemu usuwa odciski palców i stałe zabrudzenia na powierzchniach metalowych. Pozostawia film pielęgnacyjny, który nie twardnieje w miarę upływu czasu, dlatego też jego wielokrotne stosowanie nie prowadzi do nadmiernego nawarstwiania się filmu pielęgnacyjnego. Do powierzchni czyszczonych Eloxą-Primą należy stosować tylko ten środek. Związki powierzchniowo-czynne zawarte w produkcie są biodegradowalne w ponad 90%. Produkt podlega klasie bezpieczeństwa VbF A III.
Zastosowanie: czyści i pielęgnuje powierzchnie metalowe ze stali szlachetnej, aluminium i aluminium eloksalowanego w obszarze wewnętrznym. Nadaje się również do pielęgnacji obić ścian z łupków kamiennych w obszarze wewnętrznym. Szczególnie polecany do usuwania śladów palców i innych zabrudzeń z powierzchni metalowych.
Pojemność: butelka 500 ml
Producent: Kiehl Czytaj dalej..

Spul-Blitz nabłyszczający płyn do mycia naczyń

Nabłyszczający płyn do mycia naczyń rozpuszczający tłuszcze. Na bazie surowców odnawialnych. Przyjazny dla czyszczonego materiału i skóry rąk. Oszczędny w użyciu. Nie nadaje się do zmywarek. Wolny od związków powierzchniowo-czynnych ABS.
Zastosowanie: do mycia naczyń oraz do czyszczenia wszystkich wodoodpornych powierzchni i przedmiotów.
Pojemność: butelka 1 L, kanister 10 L, beczka 200 L
Producent: Kiehl Czytaj dalej..

Disoman koncentrat do ręcznego mycia naczyń

Wysokoskoncentrowany płyn o neutralnym pH do ręcznego mycia naczyń i akcesoriów kuchennych. Wydajny i przyjazny zarówno dla czyszczonego materiału, jak i dla skóry. Usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia i posiada znakomite właściwości rozpuszczenia tłuszczu. Optymalna kombinacja substancji czynnych nadaje się do obszaru spożywczego, produkt jest wolny od substancji zapachowych i barwników. Dzięki formule przyjaznej dla środowiska naturalnego Disoman został oznaczony ekologicznym oznakowaniem Eco-label.
Zastosowanie: do mycia naczyń takich jak: talerze, szklanki, garnki, patelnie, sztućce oraz do mycia wszystkich innych zmywalnych akcesoriów kuchennych.
Pojemność: 1 L
Producent: Kiehl Czytaj dalej..