ul. Kilińskiego 79, 22-400 Zamość
 
Ubrania, obuwie, rękawice
Do pracy i na wolny czas
+48 790 703 868
  • Odzież ochronnaProfesjonalna odzież BHP
  • Obuwie roboczeObuwie robocze i na wolny czas
  • Rękawice ochronneRękawice ochronne
  • Chemia BHPProfesjonalne środki czystości
Odzież ochronna1 Obuwie robocze2 Rękawice ochronne3 Chemia BHP4

Santex-Plus Gruntowny środek czyszczący do sanitariatów i pływalni

Świeżo pachnący, intensywny środek kwasowy do usuwania uporczywych pozostałości wapiennych, mydła potasowego, kamienia moczowego, resztek cementu, rdzy i tłuszczów związanych w wapnie.
Stosowanie środka na powierzchniach wrażliwych na kwasy prowadzi do ich nieodwracalnych uszkodzeń. Nie nadaje się do powierzchni emaliowanych, sedesów i desek WC z tworzywa sztucznego, mosiądzu, armatur pokrytych brązem lub chromem, aluminium, aluminium eloksalowanego, brodzików i powierzchni z kamienia naturalnego i sztucznego.
Związki powierzchniowo-czynne zawarte w produkcie są biodegradowalne w powyżej 90%.
Zastosowanie: do kwaso i wodoodpornych powierzchni i przedmiotów w pływalniach, obszarze sanitarnym i mokrym, jak np.: ceramiczne flizy ścienne i podłogowe lub muszle WC. Nadaje się również do odkwaszania kamionki, klinkieru, granitu i kwarcytu.
Wrażliwe na kwasy powierzchnie lub przedmioty sąsiadujące z powierzchniami czyszczonymi należy zabezpieczyć.
Pojemność: kanister 10L
Producent: Kiehl Czytaj dalej..

Santex Intensywny płyn do mycia sanitariatów

Intensywnie działający płyn do mycia sanitariatów na bazie kwasu. Usuwa pozostałości wapienne, kamień kotłowy, kamień moczowy i resztki mydła. Posiada świeży zapach. Resztki produktu pozostałe po zakończeniu mycia należy dokładnie spłukać. Powierzchnie wrażliwe na działanie kwasów (chromowany i niechromowany mosiądz, emalia, przedmioty z tworzywa sztucznego, aluminium eloksalowane oraz powierzchnie z kamienia naturalnego i sztucznego) mogą ulec uszkodzeniu pod wpływem produktu. Należy przestrzegać zaleceń dotyczących mycia i pielęgnacji w obszarze sanitarnym podanych przez producenta.
Zastosowanie: do kwaso i wodoodpornych powierzchni oraz przedmiotów w obszarze sanitarnym takich jak: ceramiczne flizy ścienne i podłogowe, umywalki, muszle WC, pisuary ceramiczne, porcelanowe i ze stali szlachetnej.
Pojemność: butelka 1L
Producent: Kiehl Czytaj dalej..

Patronal-eco Płyn do mycia sanitariatów z formułą ochronną

Szybko działający, intensywnie czyszczący płyn do bieżącego mycia sanitariatów w roztworze gotowym do użycia na bazie kwasów w nowoczesnej ekologicznej kombinacji. Zawartość mocnych kwasów organicznych umożliwia szybkie i bezproblemowe usunięcie wszystkich rodzajów zabrudzeń w obszarze sanitarnym przy jednoczesnej ochronie powierzchni. Powierzchnie wrażliwe na działanie kwasów takie jak: chromowany i niechromowany mosiądz emalia, przedmioty z tworzywa sztucznego wrażliwego na kwasy, aluminium eloksalowane oraz powierzchnie z kamienia naturalnego i sztucznego wrażliwe na działanie kwasu mogą ulec uszkodzeniu pod wpływem kwasowego odczynu produktu.
Zastosowanie: do kwaso- i wodoodpornych powierzchni oraz przedmiotów w obszarze sanitarnym takich jak: ceramiczne flizy ścienne i podłogowe, umywalki, muszle WC, pisuary ceramiczne, porcelanowe i ze stali szlachetnej.
Uwaga: Przedmioty z poliamidu, emaliowane wanny i brodziki oraz powierzchnie zawierające wapń (marmur) mogą ulec uszkodzeniu pod wpływem kwasu.
Pojemność: butelka 1L, kanister 10L
Producent: Kiehl Czytaj dalej..

Aktiv-Duft Perfumowany koncentrat do sanitariatów

Wysokowartościowy olejek zapachowy do odświeżania pomieszczeń sanitarnych o długim czasie działania i przyjemnym zapachu. Eliminuje nieprzyjemne zapachy, pozostawiając długotrwałą świeżą woń. Związki powierzchniowo- czynne zawarte w produkcie są biodegradalne w ponad 90%.
Pojemność: butelka 1 L, beczka 200 L
Producent: Kiehl Czytaj dalej..

Duocit-Eco Płyn do mycia sanitariatów o świeżym pomarańczowym zapachu

Płyn do mycia sanitariatów o długotrwałym pomarańczowym zapachu. Do szybkiego i higienicznego usuwania zanieczyszczeń wapiennych i pozostałości po kosmetykach w całym obszarze mokrym. Regularne stosowanie Duocitu-eco zapobiega nawarstwianiu się wapnia i chroni czyszczony materiał. Dzięki formule przyjaznej dla środowiska naturalnego Duocit-eco został oznaczony ekologicznym oznakowaniem Eco-label.
Zastosowanie: do wszystkich wodoodpornych powierzchni i przedmiotów w obszarze sanitarnym takich jak: armatury, umywalki, wanny kąpielowe i brodziki, muszle WC z pokrywami i deskami klozetowymi, ścianki działowe z ramami, lustra, flizy itp. emaliowane, ceramiczne, szklane, aluminiowe, mosiężne, chromowane, ze stali szlachetnej, tworzywa sztucznego i lakierowane. Nie nadaje się do powierzchni zawierających wapń (jak marmur i beton poddany obróbce).
Pojemność: butelka 1 L, kanister 10 L, beczka 200 L
Producent: Kiehl Czytaj dalej..

Oxycal Płyn do mycia sanitariatów z efektem świeżości

Płyn do mycia sanitariatów z efektem świeżości. Innowacyjna mieszanina kwasów w połączeniu ze składnikami rozszczepiającymi tlen umożliwia szybkie czyszczenie o działaniu wybielającym w całym mokrym obszarze sanitarnym. Uwalniany tlen neutralizuje nieprzyjemne zapachy i poprawia jakość powietrza w sanitariatach na zasadzie efektu świeżości. Przy regularnym stosowaniu uwalniany przez produkt tlen wybiela ciemne plamy i przebarwienia. Preparat doskonale nadaje się do obszarów o wysokiej frekwencji takich jak lotniska, dworce, instytucje użytku publicznego itp.
Zastosowanie: kwaso- i wodoodporne powierzchnie oraz przedmioty takie jak: ceramiczne flizy ścienne i podłogowe, muszle WC i pisuary z ceramiki, porcelany i stali szlachetnej w obszarze sanitarnym oraz w innych obszarach, gdzie istnieje potrzeba przyjaznego dla materiału usuwania osadów wapiennych z równoczesnym działaniem wybielającym i poprawą jakości powietrza.
Uwaga! Produkt nie nadaje się do przedmiotów i powierzchni z poliamidu, emaliowanych wanien i umywalek oraz powierzchni zawierających wapń (np. marmur).
Pojemność: butelka 1 L
Producent: Kiehl Czytaj dalej..

Powerfix-Gel Płyn do mycia WC o silnym działaniu

Bardzo aktywny płyn na bazie kwasu fosforowego do usuwania osadów zawierających wapń z muszli WC i pisuarów. Duża lepkość przedłuża czas działania produktu i powoduje dokładne usunięcie nawet trudnorozpuszczalnych zabrudzeń. Stosowanie produktu na powierzchniach wrażliwych na kwasy prowadzi do powstania nieodwracalnych szkód materiału.
Zastosowanie: wyłącznie do usuwania trudnorozpuszczalnych osadów z muszli WC i pisuarów ceramicznych, porcelanowych z nierdzewnej stali szlachetnej.
Pojemność: butelka 750 ml
Producent: Kiehl Czytaj dalej..

Claroline Sani Środek do mycia sanitariatów

Produkt do mycia sanitariatów na bazie kwasu. Usuwa pozostałości wapienne, kamień kotłowy, kamień moczowy i resztki mydła. Powierzchnie wrażliwe na działanie kwasów takie jak: chromowany i niechromowany mosiądz, emalia, przedmioty z tworzywa sztucznego wrażliwe na działanie kwasu, aluminium eloksalowane oraz powierzchnie z kamienia naturalnego i sztucznego wrażliwe na działanie kwasu mogą ulec uszkodzeniu pod wpływem produktu. Umieszczony w wykazie RK.
Zastosowanie: kwaso- i wodoodporne powierzchnie oraz przedmioty w obszarze sanitarnym takich jak: ceramiczne flizy ścienne i podłogowe, umywalki, muszle WC, pisuary ceramiczne, porcelanowe i ze stali szlachetnej. Uwaga: przedmioty z poliamidu i emaliowane wanny/brodziki oraz powierzchnie zawierające wapń (marmur) mogą ulec uszkodzeniu pod wpływem kwasu.
Pojemność: butelka 1 L, kanister 10 L
Producent: Kiehl Czytaj dalej..