ul. Kilińskiego 79, 22-400 Zamość
 
Ubrania, obuwie, rękawice
Do pracy i na wolny czas
+48 790 703 868
  • Odzież ochronnaProfesjonalna odzież BHP
  • Obuwie roboczeObuwie robocze i na wolny czas
  • Rękawice ochronneRękawice ochronne
  • Chemia BHPProfesjonalne środki czystości
Odzież ochronna1 Obuwie robocze2 Rękawice ochronne3 Chemia BHP4

Tornado Mocny płyn myjący

Mocny środek rozpuszczający tłuszcz, brud i nikotynę. Posiada doskonałe właściwości usuwania brudu, jest oszczędny w użyciu i przyjemnie pachnie. Nadaje się również do profesjonalnego mycia szkła.
Zastosowanie: do wszystkich wodoodpornych powierzchni, przedmiotów oraz wodoodpornych wykładzin podłogowych. Nie stosować do podłóg pokrytych powłoką.
Pojemność: butelka 1 L, kanister 10 L, beczka 200 L Czytaj dalej..

Clar-Glas Środek do mycia powierzchni szklanych z efektem impregnacji

Środek w roztworze gotowym do użycia do usuwania brudu ze wszystkich powierzchni szklanych i ze szkła akrylowego. Na czyszczonych powierzchniach pozostawia film impregnujący chroniący je przed szybkim osadzaniem się brudu (Efekt Anti-Soil). Czyści intensywnie, szybko wysycha nie pozostawiając smug. Posiada przyjemny zapach. Rozpuszczony brud zostaje zebrany ściereczką tekstylną lub papierową. Związki powierzchniowo-czynne zawarte w produkcie są biodegradowalne w ponad 90%
Zastosowanie: do wszystkich powierzchni szklanych i ze szkła akrylowego: okien, drzwi, witryn, luster itp.
Pojemność: butelka 500 ml, butelka 1 L, kanister 10 L, beczka 200 L
Producent: Kiehl Czytaj dalej..

Jet Płynny środek do szorowania

Jet czyści i poleruje bardzo delikatnie przedmioty użytkowe o gładkiej powierzchni. Związki powierzchniowo-czynne zawarte w produkcie są biodegradowalne w ponad 90%
Zastosowanie: umywalki, wanny, brodziki, płytki, drzwi, ściany, garnki, brytfanki, patelnie, blachy, armatura, sztućce, itd. wykonane ze stali szlachetnej, ceramiki, porcelany, emalii, kamienia sztucznego, tworzywa sztucznego, aluminium, mosiądzu, chromu, miedzi.
Nie stosować do chropowatej stali szlachetnej i aluminium eloksalowanego!
Pojemność: butelka 500 ml
Producent: Kiehl Czytaj dalej..

Optima Płyn do mycia powierzchni i szkła

Uniwersalny środek myjący w roztworze gotowym do użycia do codziennego czyszczenia wszystkich wodoodpornych powierzchni i szkła. Dzięki specjalnej formule czyszczącej chroni tworzywo sztuczne przed korozją naprężeniową, dlatego też nadaje się do mycia wszystkich powierzchni z tworzywa sztucznego oraz z Plexi. Jest przyjazny dla czyszczonego materiału, wysycha szybko i bez smug, pozostawiając na powierzchni naturalną optykę. Dzięki formule przyjaznej dla środowiska naturalnego produkt otrzymał Wspólnotowe Oznakowanie Ekologiczne.
Zastosowanie: do wszystkich wodoodpornych powierzchni i przedmiotów. Szczególnie polecany do powierzchni z Plexi.
Pojemność: butelka 1 L, kanister 10 L, beczka 200 L
Producent: Kiehl Czytaj dalej..

Tablefit Płyn do mycia tworzywa sztucznego i biurek

Intensywnie myjący płyn o dużej sile czyszczenia do mycia metodą spray. Bezproblemowo rozpuszcza trudne do usunięcia zabrudzenia z powierzchni odpornych na działanie rozpuszczalników. Posiada przyjemny zapach.
Zastosowanie: usuwa ślady po ołówku, ołówku kopiowym, atramencie i flamastrze, pozostałości po etykietkach samoprzylepnych na wszystkich powierzchniach z tworzywa sztucznego lub pokrytych tworzywem sztucznym odpornych na działanie rozpuszczalników oraz ze stali szlachetnej, aluminium, aluminium eloksalowanego itp.
Nie nadaje się do tworzywa sztucznego ABS, z którego robione są specjalne obudowy telefonów, niektóre klawiatury komputerowe i monitory LCD. Powierzchnie tego rodzaju spryskane nieumyślnie środkiem należy natychmiast wytrzeć do sucha tak, aby uniknąć uszkodzenia materiału.
Uwaga! Powierzchnie lakierowane (na bazie wodnej) wrażliwe na działanie rozpuszczalników oraz powłoki ulegają rozpuszczeniu pod wpływem Tablefitu.
Pojemność: butelka 750 ml, kanister 5 L, beczka 200 L
Producent: Kiehl Czytaj dalej..

Presto Emulsja do pielęgnacji mebli

Czyszcząco-pielęgnacyjna emulsja olejowo-woskowa, która pozostawia na powierzchni błyszczący film pielęgnujący. Usuwa plamy po alkoholu i wodzie oraz odciski palców i inne zabrudzenia. Po zastosowaniu środka lekkie uszkodzenia powierzchni stają się w dużym stopniu niewidoczne.
Zastosowanie: do mebli i boazerii o powierzchni fornirowanej, impregnowanej, lakierowanej lub lazurowanej z drzewa lub tworzywa sztucznego.
Pojemność: butelka 750 ml
Producent: Kiehl Czytaj dalej..

Carp-Deta Płyn do usuwania plam z dywanów

Do wszystkich tekstylnych wykładzin podłogowych i tapicerki odpornych na wilgoć i o trwałych kolorach. Szybko i bezproblemowo usuwa plamy rozpuszczalne wodą lub rozpuszczalnikami z tekstylnych wykładzin podłogowych i tapicerki.
Pojemność: butelka 750 ml
Producent: Kiehl Czytaj dalej..

Carp-Acryl Szampon do prania dywanów

Szampon do prania dywanów, odpowiedni do wszystkich dywanów o trwałych barwach, odpornych na wilgoć. Podczas prania powstaje aktywnie czyszcząca i przyjazna dla czyszczonego włosa piana, która podczas wysychania tworzy aglomeraty z polimerów i brudu. Aglomeraty te nie przylepiają się do włosa i dlatego też można je odkurzyć (efekt Anti-Soil). Nie stosować w urządzeniu spieniającym wstępnie. W przypadku nadmiernego powstawania piany (np. z powodu resztek związków powierzchniowo-czynnych pozostałych w dywanie z poprzedniego czyszczenia) odessać pianę odkurzaczem wodnym lub zlikwidować ją przy zastosowaniu urządzenia do ekstrakcji i ciepłej wody. Związki powierzchniowo-czynne zawarte w produkcie są biodegradowalne w ponad 90%.
Pojemność: kanister 10 L, beczka 200 L
Producent: Kiehl Czytaj dalej..

Carpasol Płyn do ekstrakcyjnego prania dywanów

Płyn do ekstrakcyjnego prania dywanów. Zawiera intensywnie działające, niskopieniące związki powierzchniowo-czynne, które gwarantują gruntowne pranie włosa dywanu. Brud zostaje szybko rozpuszczony i usunięty w procesie ekstrakcji. Odpowiedni do wszystkich tekstylnych wykładzin podłogowych i tapicerki odpornych na wilgoć i o trwałych kolorach.
Pojemność: kanister 10 L
Producent: Kiehl
Czytaj dalej..